Online bazar Bazos

Online bazar Bazos.cz se se svými téměř 1,2 miliony návštěvníky měsíčně (zdroj Netmonitor) řadí mezi nejnavštěvovanější online bazary v Čechách. Bazoš byl spuštěn už v roce 2003 a je provozován Ing. Radimem Smičkou.

online bazar bazos

K nabídce

Na bazaru Bazoš můžete vybírat zboží z široké nabídky inzerátů. Hned na úvodní stránce najdete seznam 20 kategorií, které se dále větví. Vybírat tak můžete v kategorií jako:

  • elektro
  • nábytek
  • auta a motorky
  • oblečení
  • nemovitosti, ale i nabídku práce či služeb a dalších kategorií.

Vyhledávat produkty můžete podle názvu, podle rubrik neboli kategorií či podle místa (město či kraj), které uvádí prodejce v inzerátu. V inzerátu je vždy jednoduše popsán předmět prodeje, je uveden kontakt na prodejce a možnost vyplnit kontaktní formulář.

Bazoš má plně responzivní webové stránky, takže je lze lehce prohlížet i na mobilních telefonech či tabletech.

Něco málo k pravidlům inzerce

U jednotlivých inzerátů může i nemusí být uvedena fotka a cena zboží. Cenu ale není prodejce povinen uvést, proto se v některých inzerátech objevuje místo ceny „Dohodou“ či „Nabídněte“ a záleží pak na domluvě mezi prodávajícím a potenciálním kupcem. Kromě nabídek naleznete na stránkách i poptávky. Online bazar Bazoš na svých stránkách pouze uvádí seznam zakázaných produktů, které na jejich stránkách nenajdete a patří mezi ně například tabák a alkohol, padělky a napodobeniny, pohonné hmoty, eKnihy a další.

Online bazar Bazos.cz a zadávání inzerátů

Pro zadání inzerátu na portál Bazos.cz není nutná registrace uživatele. Je nutné pouze zadat telefonní číslo, na které je zaslán ověřovací kód. Na jedno telefonní číslo lze zadat až 50 aktivních inzerátů. Platnost jednoho inzerátu je 2 měsíce. Po této době bude smazán. Vystavování inzerátů je zdarma. Platí se pouze za topování inzerátů. Topování jednoho inzerátů stojí 39 Kč při platbě kartou, PayPal účtem či T-mobile m-platbou nebo 59 Kč při platbě SMSkou. Topované inzeráty se pak v jednotlivých kategoriích vypisují přednostně. Topovat jeden inzerát lze až 7 x a to maximálně na 28 dní.

Zde si můžete prohlédnout vtipná oficiální reklamní videa:

Verze pro muže:

Verze pro ženy:

Další podrobnější informace o Bazoši naleznete na stránkách.